Dalamax | Dalaman İlçe Rehberi

Dalaman Yeşil Elmas Bisiklet Festivali

Dalaman Yeşil Elmas Bisiklet Festivali

Merhabalar Bisikletçi Dostlarım,
Dalaman Bisiklet Derneği (DABİSDE) ve Dalaman Belediyesi ortaklaşa düzenlediğimiz ve heyecanla beklediğiniz 3. Dalaman Yeşil Elmas Bisiklet Festivali bu yıl 27-28-29 Ekim tarihlerinde gerçekleşecektir.
Yoğun sıcakların hafiflediği ama deniz suyunun tam soğumadığı, yılın bu en güzel zamanlarında bisikletin ve doğanın keyfini çıkaracağız yine…
Her yıl olduğu gibi bu sene de daha önceki iki festivalimize katılıp forma almış olan dostlarımız formalarıyla geliyorlar.
İlk kez gelecek olan pedal severler için de kayıtlar alındıktan sonra (en geç festivalimize 1 ay kala kesin kayıt işlemi gerçekleşen ) isminize özel formaların siparişi verilecektir.
Bu yıl da festivalimiz sürprizlerle dolu olacak. Kamp alanımız olan Sarsala Plajında geçirdiğimiz keyifli anların ardından 2 gün boyunca muhteşem parkurlar sizleri bekliyor olacak. Festivalin son gününde ise geçen yıl ikincisini yaptığımız Dalaman Dağ Bisiklet Yarışı’nın üçüncüsü yapılacaktır. Festivale gelip, yarışa katılıp evinize ödülle dönebilirsiniz:)
Daha önce gelenler bilirler, yiyecek, içecek ve ikramlar yine her elinizi attığınız yerde olacaktır. Ve yine daha önce gelen dostlarımızdan öğrenebileceğiniz gibi tek derdimiz güzel dostluklar biriktirip, mutlu anılarla ayrılmanızı sağlamak.
Şimdiden heyecan sardı bile… Soru, bilgi, ücret ve kayıt için ulaşabilirsiniz Bülent ÖZEL 0505 242 38 22
Forması olan eski dostlar 100 TL
Forması olmayan yeni dostlar 150 TL.
Sadece BAĞIŞ yazarak.
Dalaman Bisiklet Derneği Akbank dalaman şubesi ne yatırmaları gerekmektedir.
iban; TR 470004600942888000029891
Kontejan; 100 bisikletçi arkadaş… 60 kayıt oldu kald 40 😉

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ