Dalamax | Dalaman İlçe Rehberi

Rüya Port Dalaman AVM

Rüya Port Dalaman AVM

Rüya gibi bir alışverişe hazır mısınız?

Modern mimariyle birlikte doğanın buluşması..

Proje, modern mimariyle birlikte doğanın buluşmasının en güzel örneklerinden biri olacaktır. Doğanın ve çağdaş mimarlık anlayışının uyumlu bir halde yansımasını bölgede gösterecek olan proje bölgeye değer katarak cazibe merkezi haline getirecektir. Rüya Port Dalaman Avm 2020 Yılında inşaata başlayacaktır.

Doğanın içinde alışveriş

Rüya Port Mall Dalaman projesi Muğla/Dalaman anayolu üzerinde olup Dalaman giriş kavşağına 400 metre mesafededir. Dalaman’ da yaşayan nüfusun yanı sıra ilk olarak, ORTACA ve KÖYCEĞİZ ilçelerine ( 135.000 kişi), ikinci planda MARMARİS, FETHİYE ve SEYDİKEMER ilçelerindeki yerleşik nüfusa (320.000 kişi) hitap edecektir. Toplamda yerleşik olarak yaşayan 450.000 kişiye ulaşacaktır.

 

 


Çağdaş mimarisiyle Rüya Port Mall Dalaman

35.000 M2 Kiralanabilir alana sahip projede mağaza ve restoranların yanı sıra, açık ve kapalı otoparklar outdoor macera ve eğlence alanları, çocuk oyun alanları, zipline, Bowling, açık hava sineması ve kapalı salon sinemaları, tematik rekreasyon alanları ve yöresel ürünlerin olduğu organik bir Pazar yer alacaktır. Bu sayede ziyaretçiler hem ihtiyaçlarını karşılayacak hem de sosyal alanlarda doğanın tadını çıkaracaklardır.

 

PROJE BİLGİSİ

Proje, modern mimariyle birlikte doğanın buluşmasının en güzel örneklerinden biri olacaktır. Doğanın ve çağdaş mimarlık anlayışının uyumlu bir halde yansımasını bölgede gösterecek olan proje bölgeye değer katarak cazibe merkezi haline getirecektir.

35.000 M2 Kiralanabilir alana sahip projede mağaza ve restoranların yanı sıra, açık ve kapalı otoparklar outdoor macera ve eğlence alanları, çocuk oyun alanları, açık hava sineması ve salon sinemaları, tematik rekreasyon alanları ve yöresel ürünlerin olduğu organik bir Pazar yer alacaktır. Bu sayede ziyaretçiler hem ihtiyaçlarını karşılayacak hem de sosyal alanlarda doğanın tadını çıkaracaklardır.

ÖNGÖRÜLEN AÇILIŞ TARİHİ : 2021 2. ÇEYREK
KAT SAYISI : (ALT ZEMİN KAT, ZEMİN KAT VE 1. KAT) 3 KAT


Lokasyon Bilgisi : Rüya Port Mall Dalaman projesi Muğla/Dalaman anayolu üzerinde ve Dalaman Otogarının yanında yer alıp, Dalaman giriş kavşağına 400 metre mesafededir.

Site : ruyaportdalaman.com
İletişim : ertug@ruyaparkavm.com Ertuğ Bey

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Öykü Yurtyapan dedi ki:

  Konser, tiyatro, söyleşi vb etkinliklerin yapılabileceği bir salonun olması Dalaman için öncelikli gerekliliktir. Konu değerlendirilir ve avm’ye eklenirse çok katkı olacaktır.

  1. dalamax dedi ki:

   Konser Alanı ve Sinema Salonu olacak.

 2. Yeliz Türkoğlu dedi ki:

  Dalaman Uluslararası Havalimanının olduğu bir yerde AVM çok büyük bir eksikti.Yazın buraya gelen turist sayısı çok fazla oluyor.Umarım bir an önce yapılmaya başlar ve Dalaman daha da gelişmiş bir tatil bölgesi olur.Ayrıca uzun yıllar sinemada müdür olarak görev almış birisi olarak sinema salonlarının da bu projede yer almış olması sevindirici bir haber.Hayırlısı olması dileğiyle.

 3. Mehmet Akif Hatunoğlu dedi ki:

  Güzel bir proje mimarı hakkında bilgi alabilir miyim…

 4. Muharrem dedi ki:

  dışarıdaki park alanı biraz betonarme bi yapı olmuş iki şerite ağaçlar ile ayırabilirseniz hem masraftan tasaruf edebilirsiniz hem de dışardan biraz daha yeşil bir avm görünümü sağlamış olursunuz bu bir öneridir proje tasarımı çok güzel olmuş

 5. Ahmet adem ilham dedi ki:

  İletişim numaranız varsa paylaşır mısınız

  1. Ertuğ dedi ki:

   Merhaba Ahmet Bey,

   Her türlü sorunuz için ertug@ruyaparkavm.com adresinden bize mail atabilir yada 0 212 633 35 65 numaradan ulaşabilirsiniz.

 6. Seray dedi ki:

  Proje videosundaki çocuk parkı otopark içinde avmden epey bağımsız ve küçük duruyor. Çocuk parkında küçük survivor macera kulvarları, paten kayma alanı, büyük satranç alanı, bisiklet sürme sahası yapılabilir. Muğla rüya avm deki çocuk parkı tarzı gibi mesela…

BİR YORUM YAZ