Dalamax | Dalaman İlçe Rehberi

Dalaman Belediyesi

ADRES
Merkez, Atatürk Cd. No:104, 48770 Dalaman/Muğla
TELEFON
FAKS
0252 692 2015
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

T.C. Dalaman Belediyesi Hakkında Bilgiler ve İletişim adresi.

Muğla’nın belki de en sıkıntılı ilçesi olan Dalaman’da belediye başkanlığı görevine talip olduğumuzda umutsuzluğa kapılsaydık eğer, bugün Dalaman’da hiçbir şey değişmezdi, değişemezdi. Göreve başladığımız anda “yapılamaz – değişemez” denilen şeyleri, tüm olumsuz koşullara rağmen yapmaya, başladık. Çünkü inandık. Dalaman’a olan inancımızı hiç yitirmedik.

Bütün mücadelemiz; tüm yolları yapılmış, turizmde marka olmuş, okullarıyla, sağlık tesisleriyle, yeşil alanlarıyla park bahçe ve yollarıyla, medeni dünyanın ihtiyaç duyduğu bütün gereksinimlerini kazanmış, güvenli, tertemiz, herkesin birbirine saygı duyduğu, insanların ve özellikle çocukların sosyal imkanlarla donatılmış tesislerde vakit geçirdiği bir Dalaman için.

Bununla birlikte, uzun vadede insanların zihin dünyasını da değiştirip geliştirerek, 21. asırda medeni toplumların hak ettikleri imkanlara kavuşmuş bir Dalaman için çalışıyoruz

Her günümüz mücadeleyle geçecek.

Kuşkusuz Dalaman’ın bir çok problemi var. Bunun farkındayız. Bu problemleri çözmek için her günümüz mücadele ile geçecek. Ancak şuna tüm kalbimle inanarak söylüyorum ki ilk günkü heyecanımızı hiç kaybetmedik. Her gün, bir önceki günden daha fazla çalışıyoruz. Geçmişe takılmadığımız gibi, kendi başarılarımıza da takılıp kalmayacağız. Bizim daha büyük hedeflerimiz var. Bu hedef Dalaman’i cazibe merkezi haline getirmek. Dalaman’ı Muğla’nın en gözde ilçesi yapmak ve Türkiye’ye yakışır hale getirmektir.

Bu topraklara ve Hemşehrilerimize karşı büyük sorumluluğumuz var.

Seçim süresince dürüst çalışmanın ve verilen sözleri tutmanın karşılığında elde edilen güvenin, bizler için en önemli sermaye olduğuna inanıyoruz. Planlı programlı çalıştığımız, attığımız her adımı iyi hesapladığımız için bugüne kadar önümüzü net görmeyi ve doğru kararlar almayı başardığımızı biliyoruz. Bu topraklara ve hemşehrilerimize karşı, yüreğimizde büyük bir sorumluluk duygusu taşıyoruz. Alacağımız tüm kararlarımızda Dalaman’a olan sorumluluğumuzu aklımızdan çıkarmadık, çıkarmayacağız.

31 Mart geldi geçti. Artık yolumuza devam ediyoruz

Bu birlik ve beraberlik, bu dikkat ve hassasiyet, bu kararlılık ve ciddiyet içerisinde yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Sizden aldığımız güçle, sizden aldığımız destekle yürümeyi sürdürüyoruz.

Biz; Gönül dostlarımızla birbirimize kalplerimizi açtık ve seçim sürecinde tüm zorlukları birlikte göğüsledik. Bundan sonrada Allah’ın izniyle nice büyük başarıların altına birlikte imza atacağız, bunun kıvancını birlikte paylaşacağız.

Muhammet KARAKUŞ
Dalaman Belediye Başkanı

Dalaman Belediyesi

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ